PASTAIGA PA JUMTIEM STOKHOLMĀ 

Baudi īstu piedzīvojumu Stokholmā!
Ekskursija pa Stokholmu un tās vēsturē, pastaigājoties pa jumtu!

Ceļojuma datumi: 27.10. - 29.10.2017.
Izbraukšana 27. oktobrī no Rīgas plkst. 17:30 no Rīgas pasažieru ostas
Atgriešanās 29. oktobrī Rīgā plkst. 11:00 Rīgas pasažieru ostā

Ekskursijas laikā dosieties pa īpaši izveidotu platformu-celiņu, kas atbilst visām nepieciešamajām drošības normām. Tāpat pirms ekskursijas Jums tiks izsniegta pilna ķermeņa drošības josta, kas savienota ar platformas-celiņa drošības sistēmu. Trasē ir vietas, kur nepieciešams pietupties, kāpt augšup un lejup pa kāpnēm, tāpat jāņem vērā, ka tikai 1/4 no trases ir aprīkota ar margām, tāpēc izvērtējiet savas spējas! Tomēr kopumā šī nav alpīnisma vai biedējoša adrenalīna aktivitāte, bet gan unikāla un interesanta pilsētas ekskursija ar fantastiskiem skatiem jebkurā gadalaikā!
Trase ir 300 m gara, ar vairākām platformām, kurās gids pastāstīs interesantus un izklaidējošus stāstus par vietām, kuru lieliskos skatus Jūs baudīsiet. 
Kopumā ekskursija ilgst apmēram 1,5 stundu (iekļaujot drošības ekipējuma apģērbšanu), uz jumta tiek pavadītas apmēram 50-55 minūtes.

Vispārējie noteikumi:
1. Lai piedalītos šajā ekskursijā Jums jābūt vismaz 150 cm garam. Bērni līdz 18 gadiem, kas atbilst šai normai, drīkst piedalīties tikai kopā ar vecāku vai oficiālu aizbildni.
2. Saskaņā ar drošības noteikumiem personas, kas piedalās ekskursijā, svars nedrīkst pārsniegt 120 kg.
3. Ekskursijas laikā nedrīkst būt alkohola vai narkotiku reibumā.
4. Ekskursijas laikā jābūt stabiliem apaviem (bez papēžiem).
5. Ekskursijā nedrīkst piedalīties personas, kam bijušas veselības problēmas, saistītas ar sirds un asinsvadu sistēmu.
6. Ekskursijā nedrīkst piedalīties personas, kam ir bail no augstuma vai kas mēdz bieži ģībt.
7. Drošības apsvērumu dēļ ekskursijas laikā nav atļauts izmantot selfiju kātus, bet vienmēr var palūgt izpalīdzīgajiem gidiem uzņemt, piemēram, grupas fotogrāfiju. Esot uz jumta, nav pieļaujama telefona un fotokameras pazaudēšana. Tiem ir jābūt piestiprinātiem vai nu ap plaukstas locītavu, vai jākarājas kaklā. Lai Jūs varētu uzņemt bildes ar mobilo telefonu, ja nepieciešams, tiks nodrošināti caurspīdīgi plastikāta maisiņi, kurus var karināt ap kaklu.
8. Dronu izmantošana nav atļauta. 

Ņemiet vērā!
- Lietus laikā ekskursijas netiek atceltas. Gids vienmēr pirms ekskursijas sākuma dodas uz jumta un pārbauda reālos apstākļus. Ja ir vētra, negaiss, sniegputenis vai ļoti bieza migla, gids var pieņemt lēmumu atcelt ekskursiju drošības apsvērumu dēļ. Šajā gadījumā Jums tiks piedāvāta cita alternatīva.
- Ekskursijas laikā uz jumtiem nav pieejamas tualetes.
- GoPro kameru drīkst izmantot, ja vien tā tiek droši piestiprināta pie ķiveres vai drošības jostas.

M/S ROMANTIKA
Romantika ir īpašs kuģis, kas aizsāka jaunu laikmetu pasažieru pārvadājumu jomā Baltijas jūrā. Tas tika uzbūvēts pēc īpaša Tallink pasūtījuma un  simbolizē jaunu pavērsienu kompānijas darbībā. Katrs mirklis, ko pavadīsiet uz Romantika klāja, sniegs Jums neaizmirstamas emocijas un aicinās  doties jaunā ceļojumā! 

A klases kajīte ar logu 1 – 2 personām. 
Kajītē 2 personām ir divas gultas. 
Kajītē ir drēbju skapis, tualete, duša un kondicionieris.

B klases kajīte bez loga 1 – 4 personām. 

Kajītē 2 personām ir divas gultas.
Kajītē 4 personām ir divas augšējās un divas apakšējās gultas.
Kajītē ir drēbju skapis, tualete, duša un kondicionieris.

Ēdināšana
*Brokastis zviedru galda restorānā. Sātīga ēdienreize zviedru galda brokastīs ar siltām maizītēm, omleti, desiņām, salātiem, kukurūzas pārslām ar jogurtu un citiem ēdieniem. Zviedru galda brokastu laikā ir iekļauti šādi dzērieni – sula, tēja, kafija, piens, ūdens.
*Vakariņas zviedru galda restorānā. Plaša ēdienkarte visām gaumēm – dažādi dārzeņi, zivju un gaļas ēdieni, salātu bārs, antipasti un deserti. Zviedru galda restorāna vakariņu laikā ir iekļauti sekojoši dzērieni – tēja, kafija, piens, izlejamais alus un vīns (baltais un sarkanais), sula, bezalkoholiskie atspirdzinošie dzērieni.
*Speciālās brokastis tiek pasniegtas á la carte restorānā. Šajā restorānā varēsiet baudīt klusu un privātu atmosfēru. Piedāvājam plašu ēdienu klāstu ar izsmalcinātiem ēdieniem, tai skaitā kaviāru, zivju ēdieniem, pankūkām un citiem gardumiem. Olas tiek pagatavotas pēc katra klienta vēlmēm. Cenā ir iekļauta glāze dzirkstošā vīna. Ēdienus var izvēlēties no bagātīgi klātā zviedru galda, tēju un kafiju oficiants pasniedz pie galdiņa.

CENAS:
B klases kajītē (ja 4 per.) - no 222 EUR
B klases kajītē (ja 3 per.) - no 232 EUR
B klases kajītē (ja 2 per.) - no 252 EUR
A klases kajītē (ja 2 per.) - no 268 EUR

*Cena norādīta vienai personai par ceļojumu, bez ēdināšanas uz prāmja.
*Cenas ar ēdināšanu uz prāmja pēc individuāla pieprasījuma.
*Vietu skaits uz prāmja ierobežots. 

Cenā iekļauts:
- kruīza ceļojums 41.5 stundu garumā Rīga – Stokholma – Rīga;
- izvēlētās klases kajīte;
- aizraujoša atpūtas un izklaides programma visas nakts garumā: aicinām uz dejām dzīvās mūzikas pavadībā vai disko zālē kopā ar DJ, dziediet karaoke, piedalieties spēlēs un viktorīnās, kā arī nepalaidiet garām iespēju laimēt lieliskas balvas un Tallink ceļojumu dāvanu kartes. Noteikti izbaudiet šova programmu;
- prāmja ceļojuma nodeva;
- transfērs Stokholmā no prāmja uz ekskursijas sākuma punktu;
- transfērs Stokholmā no konkrētas vietas atpakaļ uz prāmi;
- ekskursija pa jumtiem Stokholmā;
- grupas vadītājs.

Cenā nav iekļauts:
- ēdināšana uz prāmja (cenas ar iekļautām brokastīm un/vai vakariņām zviedru galda restorānā pēc individuāla pieprasījuma);
- ceļojuma apdrošināšana (iespējams pasūtīt mūsu aģentūrā);
- citi izdevumi.
REZERVĒ PASTAIGU PA STOKHOLMAS JUMTIEM:


© Ceļo ar Stilu
+371 26870269 | ilze@celoarstilu.lv

 .