IKONISKA, KLIŠEJĀM APVĪTA UN TRADĪCIJĀM BAGĀTA. FUNDAMENTĀLA, PAMATĪGA UN TIK ĻOTI - ANGLIJA! UN VĒL VAIRĀK! TO ŠOGAD PIEDĀVĀJAM JUMS - APSKATEI, PAR CEĻOJUMA GALAMĒRĶI IZVIRZOT TEKSTILMĀKSLAS UN ROKDARBU MĪĻOTĀJU IZSTĀDES APMEKLĒJUMU LONDONĀ UN HAROGEITĀ, KAS IR - NEBAIDĪSIMIES SACĪT - ROKDARBNIEKU MAZĀ PARADĪZE AR TRADICIONĀLĀM VĒRTĪBĀM, SALAI RAKSTURĪGO FUNDAMENTU UN MEISTARU AUGSTO KVALIFIKĀCIJU, KĀ ARĪ ATTIEKSMI PRET RADĪTAJIEM ROKDARBIEM!
CEĻOJUMA PROGRAMMA

1. diena, 11.10.2018.
Rīga – Londona

Tiksimies 05:40 lidostā Rīga, lai jau plkst. 07:40 lidotu uz Londonu. Ierašanās Londonā ap 08:40. Lidostā sagaidīs autobuss, kas nogādās mūs leģendārajā LONDONAS KARALISKAJĀ ROKDARBU SKOLĀ (Royal School of Needlework), kas dibināta jau tālajā 1872. gadā un joprojām darbojas ar mērķi glabāt dzīvu ar rokām darinātos tekstildarbus un izšūšanas mākslu. Iepazīsimies gan ar skolas darbības principiem, piedāvājumu, kā arī paši kā Alises, kas nokļuva Brīnumzemē, nokļūsim karaliskās izšūšanas mākslas veidošanā!
Pēc Karaliskās izšūšanas skolas apmeklējuma, dosimies iekārtoties viesnīcā, nedaudz atpūsties, lai tālāk – gida pavadībā - dotos Londonas apskates ekskursijā, kuras laikā apskatīsim populārākos Londonas apskates objektus – BIGBENU, VESTMINSTERAS ABATIJU, TAUERA TILTU, LONDONAS ACI, BEKINGEMAS PILI un citus. Pēc ekskursijas atgriezīsimies viesnīcā un baudīsim brīvu vakaru Londonā!  

2. diena, 12.10.2018.
Londona

Pēc brokastīm viesnīcā, plkst. 09:00 transfers uz gaidītāko, lielāko un nozīmīgāko tekstilizstrādājumu pasākumu Lielbritānijā – TEKSTILMĀKSLAS UN ROKDARBU IZSTĀDES rudens sesiju Londonā, kas norisināsies Aleksandras pilī. Simtiem dažādu darbsemināru, paraugdemonstrējumu, interaktīvas nodarbības, profesionāļu veidotas galerijas, kā arī ap 300 izstādes dalībnieku, kas piedāvā Lielbritānijai tik raksturīgos - kā rokdarbus, tā lietišķās mākslas un amatniecības izstrādājumus. Tvīda audums, ieturēts stils, plakanās cepures, kas raksturīgas Anglijas lauku reģioniem, vilnas izstrādājumi, Karaliskās izšūšanas skolas un citu meistaru darbi, kas tehniski izšūti gan pērlītēm, gan zelta diegiem, mežģīņu darināšana, tekstilmozaīkas, kuru veidošanas tehnikai Anglijas lēdijām ir savs stils, dekupāžas darbi, auduma marmorēšana, filcēšana un vēl un vēl, un vēl! Šī ir iespēja pavadīt dienu, lai nostiprinātu savas zināšanas un iegūtu jaunas, kā arī gūt motivāciju un iedvesmu jaunām idejām! Pēc izstādes, plkst. 19:00 atgriešanās viesnīcā.

3. diena, 13.10.2018.
Londona - Rīga

Pēc brokastīm viesnīcā un rīta nesteidzīgas atpūtas, brīvais laiks Londonā. Plkst. 14:00 dosimies uz lidostu, lai plkst. 18:10 izlidotu uz Rīgu. Ierašanās Rīgā plkst. 22:50.

Ceļojuma cenā iekļauts jeb JŪSU IEGUVUMI:
- airBaltic aviobiļete Rīga – Londona – Rīga, bagāža 20 kg vienai personai;
- transfera pakalpojumi (komfortabls autobuss) ceļojuma laikā; 
- grupas vadītāja pakalpojumi;
- 2 naktis  4* viesnīcā standarta divvietīgā numurā vienai personai;
- brokastis viesnīcā 12.10.2018. un 13.10.2018.;
- Karaliskās izšūšanas skolas apmeklējums un izšūšanas meistarklase (3h);
- Londonas apskates ekskursija;
- angliski runājošs vietējais gids Londonas apskates ekskursijas laikā; 
- ieejas maksa izstādē (1 dienas biļete).

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
- pusdienas un vakariņas;
- veselības apdrošināšana (iespējams iegādāties mūsu ceļojumu aģentūrā – cenas pēc pieprasījuma).

Papildizmaksas:
- personīgie izdevumi;
- suvenīri un produkcija, ko iespējams iegādāties.

Piemaksas par komfortu:
- piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā viesnīcā –  70 eiro par nakti/par numuru.
*SVARĪGI ZINĀT:
Ceļojumu iespējams iegādāties arī BEZ CENĀ IEKĻAUTAS AVIOBIĻETES Rīga – Londona – Rīga. Ceļojuma cena BEZ aviobiļetes -  479 EIRO. Šādā gadījumā klients pats uzņemas atbildību par nokļūšanu Baltic Travel Studio & Boutique noteiktajā ceļojuma sākumpunktā konkrētā vietā un laikā Londonā un ceļojums noslēdzas ar noteikto izrakstīšanās brīdi no viesnīcas.
Papildus informācija: +371 26450945 vai liga@baltictravelstudio.lv| info@baltictravelstudio.lv

PIETEIKŠANĀS CEĻOJUMAM
Pieteikšanās ceļojumam iespējama, veicot norādīto avansa iemaksu trīs darba dienu laikā no pieteikšanās brīža un un iesniedzot pases datus.
Pieteikšanās ceļojumam: +371 26450945 vai liga@baltictravelstudio.lv| info@baltictravelstudio.lv


ATTEIKŠANĀS NO CEĻOJUMA
Brauciens tiek garantēts, ja braucēju skaits ir vismaz 20 personas! 
Ja braucēju  skaits būs mazāks par 20 personām, līdz 10.05.2018. tiks atgriezta iemaksātā avansa summa 130.00 eiro apmērā!


Uzmanību! 
Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un/vai ceļojuma cenā ir pieļaujami Latvijas Republikas normatīvo aktu ietvaros nodokļu un nodevu izmaiņu gadījumos, ka arī citu apstākļu ietekmē, kas nav atkarīgi no pakalpojumu sniedzēja.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti!
Latvijas Republikas pilsoņa pase, kas izdota pēc 2002. gada 1. jūlija un ir derīga līdz ceļojuma beigām vai Latvijas pilsoņa ID karte, kas ir derīga līdz ceļojuma beigām, vai Latvijas Republikas nepilsoņu pase, kas ir derīga vēl 3 mēnešus pēc ceļojuma beigām. 
© Ceļo ar Stilu
+371 26870269 | ilze@celoarstilu.lv

 .