IKONISKA, KLIŠEJĀM APVĪTA UN TRADĪCIJĀM BAGĀTA. FUNDAMENTĀLA, PAMATĪGA UN TIK ĻOTI - ANGLIJA! UN VĒL VAIRĀK! TO ŠOGAD PIEDĀVĀJAM JUMS - APSKATEI, PAR CEĻOJUMA GALAMĒRĶI IZVIRZOT TEKSTILMĀKSLAS UN ROKDARBU MĪĻOTĀJU IZSTĀDES APMEKLĒJUMU LONDONĀ UN HAROGEITĀ, KAS IR - NEBAIDĪSIMIES SACĪT - ROKDARBNIEKU MAZĀ PARADĪZE AR TRADICIONĀLĀM VĒRTĪBĀM, SALAI RAKSTURĪGO PAMATĪGUMU UN MEISTARU AUGSTO KVALIFIKĀCIJU, KĀ ARĪ ATTIEKSMI PRET RADĪTAJIEM ROKDARBIEM! 
CEĻOJUMA PROGRAMMA

1. diena, 22.11.2018.
Rīga – Līdsa Bredforda- Harogeita

Tiksimies 19:00 lidostā Rīga, lai jau plkst. 21:05 lidotu uz Līdsu. Ierašanās Līdsā ap 22:05. Lidostā sagaidīs autobuss, kas nogādās mūs HAROGEITĀ. Iekārtošanās viesnīcā.

2. diena, 23.11.2018.
Harogeita

Pēc brokastīm viesnīcā, plkst. 09:45 dosimies uz turpat blakus esošo izstāžu centru, uz gaidītāko, lielāko un nozīmīgāko tekstilizstrādājumu pasākumu Lielbritānijā - TEKSTILMĀKSLAS UN ROKDARBU IZSTĀDES rudens sesiju Harogeitā. Simtiem dažādu darbsemināru, paraugdemonstrējumu, interaktīvas nodarbības, profesionāļu veidotas galerijas, kā arī ap 300 izstādes dalībnieku, kas piedāvā Lielbritānijai raksturīgos rokdarbus, lietišķās mākslas un amatniecības izstrādājumus. Tvīda audums, ieturēts stils, plakanās cepures, kas raksturīgas Anglijas lauku reģioniem, vilnas izstrādājumi, Londonas Karaliskās izšūšanas skolas un citu meistaru darbi, kas izšūti gan ar pērlītēm, gan ar zelta diegiem, mežģīņu darināšana, tekstilmozaīkas, kuru veidošanas tehnikai Anglijas lēdijām ir savs stils, dekupāžas darbi, auduma marmorēšana, filcēšana un vēl un vēl, un vēl! Šī ir iespēja pavadīt dienu, lai nostiprinātu savas zināšanas un iegūtu jaunas, kā arī gūt motivāciju un iedvesmu jaunām idejām! Pēc izstādes apskates brīvais laiks, lai iepazītu Harogeitu.

3. diena, 24.11.2018.
Harogeita

Pēc brokastīm viesnīcā, plkst. 09:00 dosimies brīnišķīgā pilnas dienas ekskursijā pa kūrortpilsētu Harogeitu, Jorkšīras omulīgajiem ciemiem – Ripliju, Riponu, kuru nereti saista ar stāstiem par Lūisa Kerola grāmatu “Alise Brīnumzemē”, Tērsku, Helmsliju - un Ziemeļjorkas nacionālo parku, kurā  tika uzņemta arī Oskaram 6 reizes nominētā filma “Neredzamais pavediens”. Tāpat apmeklēsim izcilu vietējo kokapstrādes meistaru un viņa darba vietu, kurš plašākā apkaimē atpazīstams ar īpašo firmas zīmi savos darbos – peli. Ziemeļjorkas nacionālajā parkā viesosimies Fadmorā un Lastinghemā, kur vietējā krodziņā ieturēsim tradicionālas angļu pusdienas, kā arī apmeklēsim Rijedāles brīvdabas muzeju. Vakarpusē atgriezīsimies Harogeitā, lai atpūstos pirms mājupceļa.

4. diena, 25.11.2018.
Harogeita – Līdsa Bredforda - Rīga

Plkst. 04:15 plānota došanās uz lidostu, lai plkst. 06:30 izlidotu uz Rīgu. Ierašanās Rīgā plkst. 11:10.

Ceļojuma cenā iekļauts jeb JŪSU IEGUVUMI:
- transfera pakalpojumi (komfortabls autobuss) maršrutā lidosta - viesnīca – lidosta (izvēloties lidot ar aviokompānijas Ryanair tiešo reisu Rīga – Līdsa Bredforda – Līdsa);
- grupas vadītāja pakalpojumi;
- 3 naktis  4* viesnīcā standarta divvietīgā numurā vienai personai;
- brokastis viesnīcā 23.11.2018., 24.11.2018.  un 25.11.2018.;
- angliski runājošs vietējais gids  un komfortabls autobuss Harogeitas un tuvākās apkārtnes  ekskursijas laikā 24.11.2018. ;
- ieejas maksa programmā paredzētajos apskates objektos un dalība aktivitātēs 24.11.2018.;
- pusdienas 24.11.2018. tradicionālā angļu krodziņā;
- ieejas maksa izstādē (1 dienas biļete).

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
- transports no Rīgas uz Harogeitu un atpakaļ;
- pusdienas (izņemot 24.11.2018.) un vakariņas;
- veselības apdrošināšana (iespējams iegādāties mūsu ceļojumu aģentūrā – cenas pēc pieprasījuma).

Papildizmaksas:
- personīgie izdevumi;
- suvenīri un produkcija, ko iespējams iegādāties.

Piemaksas par komfortu:
- piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā viesnīcā –  70 eiro par nakti/par numuru.
SVARĪGA INFORMĀCIJA PAR AVIOBIĻETĒM:
! AVIOBIĻETES Rīga – Līdsa Bredforda – Rīga ar aviokompānijas Ryanair tiešo reisu, piedāvājam iegādāties atsevišķi – cena sākot no 80 EIRO abos virzienos. Cena un apmaksas noteikumi par aviobiļeti pēc pieprasījuma.
!! Tāpat aviobiļeti varat iegādāties individuāli.  Šādā gadījumā klients pats uzņemas atbildību par nokļūšanu Baltic Travel Studio & Boutique noteiktajā ceļojuma sākumpunktā konkrētā vietā un laikā Harogeitā un ceļojums noslēdzas ar noteikto izrakstīšanās brīdi no viesnīcas. 
Papildus informācija: +371 26450945 vai liga@baltictravelstudio.lv| info@baltictravelstudio.lv
PIETEIKŠANĀS CEĻOJUMAM
Pieteikšanās ceļojumam iespējama, veicot norādīto avansa iemaksu trīs darba dienu laikā no pieteikšanās brīža un un iesniedzot pases datus.
Pieteikšanās ceļojumam: +371 26450945 vai liga@baltictravelstudio.lv| info@baltictravelstudio.lv

ATTEIKŠANĀS NO CEĻOJUMA
Brauciens tiek garantēts, ja braucēju skaits ir vismaz 20 personas! 
Ja braucēju  skaits būs mazāks par 20 personām, līdz 05.08.2018. tiks atgriezta iemaksātā avansa summa 70.00 eiro apmērā!

Uzmanību! 
Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un/vai ceļojuma cenā ir pieļaujami Latvijas Republikas normatīvo aktu ietvaros nodokļu un nodevu izmaiņu gadījumos, ka arī citu apstākļu ietekmē, kas nav atkarīgi no pakalpojumu sniedzēja.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti! 
Latvijas Republikas pilsoņa pase, kas izdota pēc 2002. gada 1. jūlija un ir derīga līdz ceļojuma beigām vai Latvijas pilsoņa ID karte, kas ir derīga līdz ceļojuma beigām, vai Latvijas Republikas nepilsoņu pase, kas ir derīga vēl 3 mēnešus pēc ceļojuma beigām.
© Ceļo ar Stilu
+371 26870269 | ilze@celoarstilu.lv

 .