SATIECIET DZĪVĒ AKTIERUS NO FILMĀM UN TV SERIĀLIEM UN NE TIKAI VIŅUS!
Esiet gatavi pasākuma laikā sastapt daudz starptautiska mēroga viesus no dažādiem popkultūras žanriem, tostarp arī komiksu un "Cosplay" pasaules! Pasākuma laikā notiks daudz paneļdiskusijas un tikšanās ar zvaigznēm, kuru laikā varēsiet uzdot arī jautājumus un saņemt atbildes. 

Autogrāfi
Pasākuma laikā viesi sniegs autogrāfus. Viņiem būs savas fotogrāfijas, bet Jūs varat ņemt līdzi arī kaut ko savu, kur vēlaties redzēt viņu autogrāfu (piemēram, plakātu, grāmatas, zīmējumu utt.). Autogrāfu biļetes būs iespējams iegādāties tikai pasākuma laikā. 
Fotografēšanās
Pasākuma laikā būs iespējams nofotografēties kopā ar savu iemīļoto zvaigzni! Fotogrāfiju saņemsiet dažu minūšu laikā. Fotografēšanās biļetes būs iespējams iegādāties tikai pasākuma laikā. 
ŅEMIET VĒRĀ:
Autogrāfi un fotografēšanās ir par papildus maksu. Jebkurš no viesiem sakarā ar darba saistībām var atcelt savu dalību Comic Con Baltics pirms pasākuma (naudu par ieejas biļetēm nav iespējams atgriezt). 


JANESHIA ADAMS-GINYARD
Sieviete ar daudz talantiem! Kaskadiere, aktrise un profesionāla cīkstone, kas strādājusi arī sporta radio. Ja esat redzējuši filmu "Melnā Pantera", kas veidota pēc Marvela komiksa motīviem un pilnīgi noteikti ieņems savu vietu kino vēstures grāmatās, Jūs esat viņu redzējuši darbībā! Viņa ne tikai atveidoja vienu no varonīgajām Dora Milaje karotājām, bet bija arī aktrises Danai Guriras dubliere triku veikšanā. 
Janeshia Adams-Ginyard darbojas kā profesionāla triku dubliere jau 7 gadus, taču jau pirms tam viņai bija lieliska sporta karjera. Šobrīd viņa piedalījusies jau 25 kino un TV projektos, tostarp "Avengers: Infinity War", "Godzilla: King of the Monsters", kā arī tādos amerikāņu kulta seriālos kā "American Horror Story", "True Blood" un jaunākā Fox drāma "9-1-1". 
Comic Con Baltics laikā viņa tiksies ar faniem, vadīs darbnīcu par filmu trikiem un iedvesmos Jūs noticēt sev un saviem sapņiem!


JOHN RHYS-DAVIES
Piedalījies vairāk nekā 150 kino un televīzijas projektos, mūsdienu kino leģenda. Tieši Džons Rīss - Deiviss ir leģendārā rūķu karotāja Gimli ("Gredzenu pavēlnieks") un Harisona Forda komiskā palīga Sallas ("Indiana Džonss") lomu atveidotājs. 
Kā atzīst pats aktieris, Gimli loma bijis viens no lielākajiem izaicinājumiem viņa karjerā fiziskajā ziņā, jo 1,82 m garajam aktierim bija jāmetas ceļos, lai kļūtu par varonīgo rūķu karotāju. Bez tam katru dienu bija jāpavada daudzas stundas arī grimētavā.
Lai gan aktieris pieticīgi nevēlas izcelt savu lomu nozīmīgumu, viņš atzīst, ka, piemēram, Gimli lomā ielicis arī savas personīgās rakstura īpašības - uzticību, enerģiju un bezbailīgumu, kuras gan pats dzīvē, kā smejas pats aktieris, varētu izmantot vairāk.
Interesanti, ka sākotnēji Rīss - Deiviss nebija sajūsmā par lomu filmā, kas tiks uzņemta pēc Tolkīna grāmatas motīviem. Sākotnēji viņu mēģinājuši pierunāt draugi un ģimenes locekļi, bet tikšanās ar filmas režisoru Pīteru Džeksonu un viņa darba vērošana pilnībā pārliecinājusi aktieri ņemt dalību šajā projektā. 
Rīss - Deiviss nav tikai lielisks aktieris uz lielā ekrāna, viņam ir arī viena no labākajām un interesantākajām balsīm. Viņš ierunājis arī entus "Gredzenu pavēlnieka" sāgā, kā arī vairākas video spēles. 
Comic Con Baltics laikā Jums būs iespēja pašiem dzirdēt šo balsi un satikt Džonu Rīsu - Deivisu personīgi, saņemt viņa autogrāfu un nofotografēties ar viņu!
KEVIN McNALLY
Aktieris darbojās kino un televīzijas industrijā jau četrdesmit gadus, tomēr viņa slavenākā loma viennozīmīgi ir Džoašames Gibsa loma "Karību jūras pirātu" filmās. 
Pēdējos gados viņš piedalījies arī tādos projektos kā "Emmy" balvai nominētā TV drāma "Downtown Abby", populārajā TV mistikas seriālā "Supernatural" un politiskās satīras komēdijā "Power Monkeys". Savu talantu viņš lieliski parādījis arī atveidojot karaļa Līra lomu "Shakespeare Globe" teātrī Londonā. 
RICK COSNETT
Aktieris dzimis Zimbabvē, taču aktiermākslu apguvis Kvīnslendas Tehnoloģiju universitātē Brisbenā, Austrālijā. Sākumā strādājis teātros, viņa pirmā loma televīzijā bija seriālā "Forensic Investigators".
Rika Kosneta pazīstamākā loma ir detektīvs Edijs Tauns no populārā TV seriāla "The Flash", taču filmējies arī "Quantico" kā Eliass Hārpers, "The Vampire Diaries" kā doktors Vess Maksfīlds u.c. Bijis viesaktieris arī tādos seriālos kā "Castle", "Continuing Fred" and "East West 101". Nākamais kino projekts, kurā būs redzams Kosnets, ir filma "Skybound". 
Riks Kosnets ir ne tikai aktieris, bet arī mūziķis un dziedātājs (Royal School of Music). Šobrīd dzīvo Ņujorkā.
IAN BEATTIE
Dzimis Belfāstā, Ziemeļīrijā 1965. gada 3. martā. Uzstāšanās iepatikās jau agrā bērnībā, kad ceļoja kopā ar tēvu un cirka trupu pa Ziemeļīriju.
Lai gan pat studējis drāmu Londonas Mūzikas un dramaturģijas akadēmijā, atzīst, ka teātris nav priekš viņa, jo akierim daudz labāk patīk uzņemšanas laukums un atmosfēra tajā. Filmējies Olivera Stouna "Aleksandrā" kopā ar Kolinu Farelu, Entoniju Hopkinsu, Andželinu Džoliju, kā arī TV seriālos "Vikingi", "Dr. Who" un "Mo".
Šī brīža nozīmīgākā loma - sers Merins Trants seriālā "Troņu spēles". Sera Merina Tranta lomā aktieris bija redzams veselas piecas sezonas, un viņa nāves aina bija viena no iespaidīgākajām seriālā.
STEVE CARDENAS
Rokijs DeSantoss TV projektā "Power Rangers". Lai gan šī loma izmainīja visu viņa karjeru uz 25 gadiem, aktieris ir ļoti pateicīgs par to. "Power Rangers" franšīze joprojām turpinās, tai ir jau 24 sezonas ar 20 dažādu tematiku seriāliem un trīs filmām, kas iznāca 1995., 1997. un 2017. gadā. 
Stīvs Kardenas ir pārliecināts, ka galvenais iemesls, kāpēc šīs projekts ir tik veiksmīgs visā pasaulē, ir tā daudzslāņainais saturs. "Iemesls, kāpēc tas turpinās tik ilgi, ir tā daudzie elementi. Karatē, stilīgi pusaudži, rokmūzika, citplanētieši, monstri, roboti, sprādzieni, gaišas krāsas, sitieni, spērieni un vienmēr laba pozitīvā ziņa beigās bērniem," saka Kardenas.  
Aktieris nodarbojas arī ar austrumu cīņas mākslu, kas padarīja viņam vieglaku filmas triku veikšanu. 
Comic Con Baltics laikā Stīvs Kardenas padalīsies savā pieredzē gan par darbu vēsturiskajā TV projektā, gan austrumu cīņas mākslās.
NICK SELUK
Interneta komiksu "The Awkward Yeti" autors.
Komiksi, kurus autors uzsāka dusmu terapijas ietvaros, pakāpeniski iekaroja arvien vairāk cilvēku sirdis. Visās pasaules malās ir cilvēki, kas dievina lielo, zilo jetiju Larsu, vienmēr ciniskās smadzenes un optimistisko sirdi. 
Niks Seluks ne tikai tiksies ar faniem un atbildēs uz viņu jautājumiem, bet arī prezentēs savu jauno kāršu spēli "OrganAttack", kā arī būs paņēmis līdzi savas slavenās preces, tostarp T-krekliņus ar sirdi un smadzenēm.
Comic Con Baltics Jums būs iespēja satikt gan komiksu autoru, gan varoņus!
KAZIMIERAS GEDIMINAS PRAPUOLENIS (pseidonīms - KAZ)
Dzimis 1959. gadā Hobokenā, Ņūdžersijā lietuviešu imigrantu ģimenē. 
Mācījies mākslas skolā un jau tās laikā sāka izplatīt savus komiksus un ilustrācijas daudz kur, tostarp "Raw", "Weirdo", "The Village Voice", "The New Yorker", "Entertainment Weekly" un "The New York Times". Viņa pirmā komiksu grāmata "Buzzbomb" tika publicēta 1989. gadā.
1992. gadā viņš uzsāka komiksu "Underworld", kas tika publicēts katru nedēļu dučiem laikrakstos visā Amerikā. Tā kā "SpongeBob SquarePants" autors Stīvens Hillenburgs bija liels "Underworld" fans, viņš uzaicināja Prapuoleni šī Nickelodeon multfilmu seriāla komandā. Kopš karjeras "SpongeBob SquarePants" komandā Kazs darbojies arī citos multfilmu seriālos Cartoon Network, Disney, Warner Bros., Amazon un Tima Bērtona Corpse Bride. 
Četras reizes nominēts prestižajai "Emmy" balvai, 2007. gadā to arī ieguvis. Šobrīd atkal pievienojies Sūkļa Boba komandai, tāpat arī turpina darbu pie saviem komiksiem. 

ELYON
(Ungārija)
Ungāru izcelsmes profesionāla modes dizainere, kas dzīvo Vācijā un dievina "cosplay", jo īpaši lielus un detalizētus princešu tērpus.

IMRIEL
(Itālija)
Sācis nodarboties ar "cosplay" 2003. gadā. 
Viņš tic, ka nodarbošanās ar "cosplay" ir jautrība, jaunu cilvēku iepazīšana un iejušanās sava iemīļotā varoņa ādā kaut uz vienu dienu. 
Mīļākais kostīms - Arthas no "Warcraft III".
DAISY
(Itālija)
Nodarbojas ar "cosplay" kopš 2012. gada. 
Mīļākais kostīms - Babydoll no "Sucker Punch". 
TAKAMY
(Latvija)
Nodarbojas ar "cosplay" jau 8 gadus, taču tikai pirms gada pievērsās nopietnāk šai nodarbei, jo nolēma piedalīties "Eurocosplay" konkursā. 
Mīļākais kostīms: Elizabeth no "Bioshock: Infinite!", taču lepojas arī ar savu pirmo lielo projektu - Abominable Mei no "Overwatch".
MISTVEIN
(Beļģija)
Nodarbojas ar "cosplay" 4 - 5 gadus.
Nav mīļākais kostīms, drīzāk patīk noteikta žanra tērpi. Taču noteikti sākumā iespaidojas no kostīmiem, tikai pēc tam sāk pētīt varoni. 
© Ceļo ar Stilu
+371 26870269 | ilze@celoarstilu.lv

 .