SATIECIET DZĪVĒ AKTIERUS NO FILMĀM UN TV SERIĀLIEM UN NE TIKAI VIŅUS!
Esiet gatavi pasākuma laikā sastapt daudz starptautiska mēroga viesus no dažādiem popkultūras žanriem, tostarp arī komiksu un "Cosplay" pasaules! Pasākuma laikā notiks daudz paneļdiskusijas un tikšanās ar zvaigznēm, kuru laikā varēsiet uzdot arī jautājumus un saņemt atbildes. 

Autogrāfi
Pasākuma laikā viesi sniegs autogrāfus. Viņiem būs savas fotogrāfijas, bet Jūs varat ņemt līdzi arī kaut ko savu, kur vēlaties redzēt viņu autogrāfu (piemēram, plakātu, grāmatas, zīmējumu utt.). Autogrāfu biļetes būs iespējams iegādāties tikai pasākuma laikā. 
Fotografēšanās
Pasākuma laikā būs iespējams nofotografēties kopā ar savu iemīļoto zvaigzni! Fotogrāfiju saņemsiet dažu minūšu laikā. Fotografēšanās biļetes būs iespējams iegādāties tikai pasākuma laikā. 
ŅEMIET VĒRĀ:
Autogrāfi un fotografēšanās ir par papildus maksu. Jebkurš no viesiem sakarā ar darba saistībām var atcelt savu dalību Comic Con Baltics pirms pasākuma (naudu par ieejas biļetēm nav iespējams atgriezt). 


JANESHIA ADAMS-GINYARD
Sieviete ar daudz talantiem! Kaskadiere, aktrise un profesionāla cīkstone, kas strādājusi arī sporta radio. Ja esat redzējuši filmu "Melnā Pantera", kas veidota pēc Marvela komiksa motīviem un pilnīgi noteikti ieņems savu vietu kino vēstures grāmatās, Jūs esat viņu redzējuši darbībā! Viņa ne tikai atveidoja vienu no varonīgajām Dora Milaje karotājām, bet bija arī aktrises Danai Guriras dubliere triku veikšanā. 
Janeshia Adams-Ginyard darbojas kā profesionāla triku dubliere jau 7 gadus, taču jau pirms tam viņai bija lieliska sporta karjera. Šobrīd viņa piedalījusies jau 25 kino un TV projektos, tostarp "Avengers: Infinity War", "Godzilla: King of the Monsters", kā arī tādos amerikāņu kulta seriālos kā "American Horror Story", "True Blood" un jaunākā Fox drāma "9-1-1". 
Comic Con Baltics laikā viņa tiksies ar faniem, vadīs darbnīcu par filmu trikiem un iedvesmos Jūs noticēt sev un saviem sapņiem!

Photo by Alberto E. Rodriguez - © 2018 Getty Images

© Ceļo ar Stilu
+371 26870269 | ilze@celoarstilu.lv

 .